Як досягнути Божої цілі? Головний принцип успіху

З приходом нового року більшість натхненно поставили нові цілі. І те, що вони поставлені, – перший крок до їх досягнення. Але є щось, без чого неможливо досягнути значних результатів. Присвячення – ось головний принцип успіху. Бог кожному дав велике призначення. І якщо ми хочемо його виконати, нам просто необхідно присвятити себе.

nil_kefry

Почитайте історії видатних людей, будь то політик, художник, музикант, винахідник чи просто хороший лікар – всі вони життя присвятили тому, чим займалися. Ось що вони говорили:

Секрет успішного життя – це зрозуміти, що вам призначено робити, і робити це. Генрі Форд

Якщо колись і буде момент присвятити себе своїй улюбленій справі і робити те, що має значення, то цей момент зараз. Сет Годін

Не бійтеся пожертвувати хорошим заради ще кращого. Джон Девісон Рокфеллер

Їх успіх вимагав постійності й наполегливості. Успішні люди вкладають всю душу у те, чим займаються. Павло в 1-му посланні до Коринтян 9:24 каже: “Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви!” (1 до Коринтян 9:24)”. Ось як виглядає присвячення.

start

4 якості, якими відрізняються посвяшенні люди:

  1. Фокус на цілі.
  2. Незалежність від обставин.
  3. Наполегливість.
  4. Бажання бачити результат.

Присвятити себе Божій цілі – це значить поставити її в пріоритетні над усіма іншими справами. Присвячення завжди вимагає жертви. Іноді потрібно жертвувати своїми бажаннями, іноді – фінансами, іноді – статусом у суспільстві, іноді – тусовками з друзями. Ціна для кожного різна. Але вона завжди є.

“А за них Я посвячую в жертву Самого Себе… (Від Івана 17:19). Сам Ісус присвятив своє життя за нас. В іншому місці Господь порівнює себе з пастором добрим, який полягає душу за своїх овець (“Як Отець Мене знає, так і Я Отця знаю, і власне життя Я за вівці кладу” Від Івана 10:15). Відданість – якість Ісуса.

Бог шукає відданих людей. Пам’ятаєте знамените питання Бога: “… кого Я пошлю, і хто піде для Нас?” (Ісая 6:8). Що ти скажеш на це? Бог чекає від кожного з нас такої відповіді, яку дав пророк Ісая: “Ось я, пошли мене”.

А для того, щоб піти, потрібно знати, куди йти. Так важливо дізнатися, що Бог хоче конкретно від тебе. Спочатку ми вірні в чужому, потім в малому свому, а потім Бог вводить нас в більше. Якщо в тебе велика ціль, а ти ще тільки на першій сходинці, будь вірним і відданим. Це Божий принцип підйому і успіху.
where_to_go

Слово Підбадьорення

Коли ми шукаємо не своєї волі, а Божої, досягаємо не просто своїх цілей, а Божих, сам Бог буде содействовать нам і як люблячий батько виконувати бажання нашого серця. “Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання! На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади, і Він зробить…” (Псалми 36:4-5).